Author: v***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: all good. good quality. fast delivery.
Color: Multicolor
Price: 76kr
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 20W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 3000~4000LM |
| SKU | sq25101716061955014 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 1121235 people said the quality is very good!
Author: v***s
Date:
Review: all good. good quality. fast delivery.
Color: Multicolor
Author: b***t
Date:
Review: Ok
Color: Multicolor
Author: b***t
Date:
Review: Ok
Color: Multicolor
Author: m***e
Date:
Review: come da descrizione, comprate per mio fratello
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.